Garden party

Nasz lokal może pomieścić około 50 gości. Jest to miejsce na kameralne rodzinne spotkania, gdzie goście spędzą wesoło i przyjemnie czas w gronie bliskich i przyjaciół. Camelot to zaciszny i przyjemny lokal o niepowtarzalnej aranżacji. Nasza firma wybiegając naprzeciw potrzebom Klientów poszerzyła swoją ofertę o możliwość organizacji spotkania, imprezy w dowolnym miejscu. Namioty oferowane przez nas mogą pełnić funkcję zarówno miejsca do zabawy tanecznej jak i sali bankietowej.

Waszą imprezy możemy zorganizować w wybranym przez Was terenie np. w przydomowym ogrodzie lub na działce w środku lasu. Malownicze plenery, świeże powietrze, mnóstwo wolnej przestrzeni oraz doskonałe jedzenie sprawią, że Goście na długo zapamiętają taką imprezę.

Namioty dzięki szczelnemu i solidnemu mocowaniu ścian, jest dobrze zabezpieczony w przypadku niepogody (przed wiatrem i wodą). Są nowe, opcjonalnie z oświetleniem, podłogą i wyposażeniem.

Namioty można łączyć, tworząc większą przestrzeń dla gości. Menu, które dla Państwa przygotujemy uzależnione jest od charakteru spotkania, ustalane zawsze według potrzeb i wymagań klientów.